به داد ما برسید

و انزلنا الحدید فیه باس شدید

مسوولین،‌ مسلمین، به داد ما برسید، این چه سازمان رسمی شناخته شده ای است که اسلحه انفرادی ندارد؟‌ نیروهای شهادت طلب پاسدار را آموزش ندادید، مسامحه کردید،‌ چوبش را از خدای عزّوجل خوردید و خواهید خورد. جه باید بگوییم که شاید شما را به تحرک وابدارم؟ این را بگویم که از ١۵٠ پاسدار خرمشهر تنها ٣٠ نفر باقی مانده، بگویم که ما می توانیم با ٣٠ خمپاره خونین شهر را برای ٣٠ ماه نگهداریم و امروز ٣٠ تفنگ نداریم. و حال آن که سازمان های غیر رسمی با امکانات فراوان بر ما آن می رانند که باید برانند. واقعیت این است که ارتش امروز ما نمی تواند بدون وجود سپاه پاسداران و برعکس، کوچکترین تحرکی داشته باشد. من را وقت آن نیست که بگویم تا به حال چه کارهای متهورانه انجام داده ایم. خدا می داند که ما تانک های دشمن را لمس کردیم. فغان های زنانه آنها را در شبیخون های خود شنیده ایم. سایه ما به حول خدا و مکتب اسلام همواره مورد حملات سنگین دشمن بوده و هست و دشمن هرگز نتوانسته است اسیر ما را تحمل کند. اسرای پاسدار یا از پشت تیرباران شده یا زیر تانک ها له و لورده گردیده اند. پناهندگان عراقی همواره ترس نیروهای دشمن را از پاسداران انقلاب به عنوان یک معجزه الهی مطرح می کنند. سلاح را به دست صالحین بدهید. تا به حال،‌ دشمن حسرت گرفتن یک اسلحه کمری را از پاسداران به دل داشته و خواهد داشت. ما شهدای زنده فراوان داریم. ما اصحاب حسین به تعداد زیادی داریم. ما بر پا دارندگان کربلای 30 روزه خونین شهریم. ما بهشت را زیر سایه شمشیرها می بینیم. شهدای 25 روزه ما هنوز دفن نشده اند،‌ به داد ما برسید. ما نیاز به اسلحه و امکانات داریم. ما در راه خدا جان داریم که بدهیم،‌ امکانات دادن جان را نداریم. به خود بیایید. فریادهای پاسداران از فقدان امکانات، بر ما زمین و زمان را تنگ کرده است. خستگی زیاد مانع از ادامه نوشتن من می شود. ولی باز هم باید بدانید که ما شهیدان زنده ای هستیم که به نبرد خویش علیه مردگان زنده ادامه خواهیم داد و اگر وساطت کنید و ما را به حدید خداوند مسلح سازید،‌ فَضَرب الرّقابِ خویش را تا سقوط دولت بعث عراق و دیگر زورمندان و قلدران ادامه خواهیم داد و گرنه تا آن زمان مبارزه خواهیم کرد که شهید شویم و تکلیف شرعی خویش را به جای آوریم.

والسلام

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خوزستان
علی شمخانی
1359/8/3

/ 8 نظر / 136 بازدید
آریا

دستاني كه كمك ميرسانند، مقدس تر از لب هايي هستند كه عبادت مي كنند. علي(ع) وب جالبي داري، موفق باشي[گل]

محمد احمدیان

سلام سنگرتون همواره به عطر خوش خاکریز معطر. نوشته بسیار جالبی بود هرچند در مستند دفاع مقدس شنیده بودم ولی خیلی می خواستم اون رو نوشته داشته باشم که لطف شما شامل حالم شد. زندگیتون سبز عاقبتتون سرخ.

mojtaba mostafavi

سلام این دولت برایه همه چی‌ پول دارند ولی‌ نه برای یارانه‌ها . هی‌ میگن نیروی هسته‌ای تو نگو ما باید از حالا به بعد هسته بخوریم چون از خورشت الو فقط هستش گیرمون میاد. ما نیروی هسته‌ای می‌خواهیم بزنیم تو سرمون. نه قدرت خرید داریم نه میتونیم از حالا با بعد جایی برویم چون اقایون بنزین را حسابی‌ بالا بردند. آقای احمدینژاد حق نفت ما که گفتی‌ سر سفره هر خانواده ایرانی‌ میاری کو؟ همه رو دادید به عربهای سنی تو غزه بخورند تا عکستون رو همهجای فلسطین بزنند. نه نیروی اتممیت رو می‌خواهیم نه کمکت به غزه. یادت نره که همین ما بسیجیهایی که همه یارانه‌ها رو ازشون بریدی ما باعث شدیم که جنابعالی هنوز رئیس جمهور باشید.

مهندس طلبه

با سلام شما میتوانید تصاویر وبلاگ خود را در آپلود سنتر مهندس طلبه آپلود کنید. منتظر شما هستم یا علی مددی آدرس آپلود سنتر مهندس طلبه: www.fupload.ir آدرس وبلاگ مهندس طلبه: www.zolfaqar.ir

مهندس طلبه

با سلام شما میتوانید تصاویر وبلاگ خود را در آپلود سنتر مهندس طلبه آپلود کنید. منتظر شما هستم یا علی مددی آدرس آپلود سنتر مهندس طلبه: www.fupload.ir آدرس وبلاگ مهندس طلبه: www.zolfaqar.ir

رهگذر

این مطلب و جایی با همین عنوان یک و دو خوندم.کجا؟

محمد

با سلام با تبادل لوگو و لینک موافقید اطلاع دهید دست علی به همرات